Pandora CONTROL

Jedinečný systém ovládania nezávislého vykurovania

Pandora CONTROL

NOVINKA
NOVINKA

Pandora Control predstavuje jedinečný systém ovládania doinštalovaného nezávislého vykurovania popredných výrobcov, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť čakať na vyhriatie interiéru či spoliehať na originálny ovládač s nedostatočným dosahom.

Nový systém Pandora Control komunikujúci prostredníctvom 4G siete vám umožní ovládať a kontrolovať všetky funkcie vášho vykurovania doslova odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Vďaka pokročilým riešeniam Pandora budete mať so systémom Control prehľad o všetkých súčastiach vykurovania vrátane palivového čerpadla, výkonu, napätia a pod. Vymeňte staromódne ovládanie vášho vykurovania na palubnej doske za praktickú a prehľadnú aplikáciu, v ktorej máte všetky funkcie vášho systému doslova pod palcom. Využívanie aplikácie, ako aj elektronická kniha jázd či GPS lokalizácia je navyše dostupné bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Cena už
od 329 € s DPH

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Minimálna spotreba

Použitá technológia Bluetooth 5.0 umožňuje dosahovať plnú funkčnosť zariadenia s minimálnou záťažou elektrickej sústavy vozidla.

Nezávislé kúrenie

Pandora Control umožňuje ovládanie nezávislého kúrenia Webasto, Eberspaecher a originálnych zariadení pomocou rozhrania LIN BUS alebo analógovým výstupom.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping