Pandora MINI MOTO

Moderný motoalarm prémiovej kvality s využitím technológie Bluetooth 5.0.

 1. Domov
 2. Riešenie pre moto
 3. Pandora MINI MOTO
 1. Domov
 2. Riešenie pre moto
 3. Pandora MINI MOTO
 1. Domov
 2. Riešenie pre moto
 3. Pandora MINI MOTO

Pandora MINI MOTO

Pandora MINI MOTO je motoalarm najnovšej generácie so vstavaným senzorom náklonu otrasu a pohybu motocykla. Na ovládanie systému sa používa autorizačný prívesok s funkciou HANDS-FREE pre možnosť obsluhy bez nutnosti stláčania tlačidla. Samozrejmosťou je tiež kontrola pomocou Bluetooth mobilnej aplikácie s kompletným zobrazením stavu a histórie udalostí.

Cena už
od 379 € s DPH

Bezpečné komunikačné rozhranie

Nové viackanálové komunikačné rozhranie zabezpečuje spoľahlivé pripojenie, ktoré je odolné voči akýmkoľvek pokusom o zneužitie.

Úplné zabezpečenie

Vďaka 3D snímaču pohybu a zrýchlenia umožňuje Pandora MINI MOTO okrem štandardnej ochrany tiež sledovanie otrasov, zmeny náklonu a pohybov motocykla.

Všetko v jednom

Pandora MINI MOTO je kompaktným riešením pre zabezpečenie vozidla a pre správnu funkčnosť nepotrebuje žiadne doplnkové moduly.

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Jedinečné riešenie

Zabezpečenie vozidla Pandora MINI MOTO autorizuje oprávnenú osobu pomocou minimalistických dizajnových príveskov s nastaviteľnou úrovňou ochrany. Systém komunikuje v rozhraní Bluetooth 5,0 a spolu s ďalšími funkciami umožňuje efektívnu ochranu tých najmodernejších vozidiel.

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečenie Pandora MINI MOTO ovládate jednoducho pomocou minimalistického dizajnového prívesku a tiež za pomoci Bluetooth aplikácie PANDORA BT. Vďaka tomu máte diaľkové ovládanie pokročilých funkcií vášho vozidla doslova pod palcom. Aplikácia “PANDORA BT” je k dispozícii bezplatne v online obchodoch Google Play a App Store.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping