Alarm na motorku

Ak patríte k milovníkom jednej stopy na Slovensku, určite poznáte z vlastnej skúsenosti jeden veľký problém… Kde medzi autami bezpečne zaparkovať vášho 2-kolesového tátoša? Nie je to vonkoncom jednoduché, do uzamknutých priestorov pre bicykle sa nezmestí a nechať motorku len tak na bežnom parkovisku je príliš veľké riziko. Aj napriek ich vysokej cene nie sú totiž motorky často vôbec zabezpečené a vďaka relatívne nízkej hmotnosti je ich krádež s veľkým autom úplná malina. Práve preto je alarm pre motorku dôležitejší ako v prípade štvorkolesového vozidla.

Alarmy na motorku Pandora disponujú pokročilými technológiami sledujúcimi nielen aktuálnu polohu, ale taktiež stav batérie, silu signálu GSM, či náklon samotného motocykla. Vďaka tomu je vaša motorka s alarmom Pandora dokonale zabezpečená proti neoprávnenému použitiu či krádeži, nech už stojí kdekoľvek. S dvojcestným ovládaním alebo aplikáciou Pandora, máte navyše úplný prehľad o aktuálnom stave vašej motorky v reálnom čase, s upozorneniami aj na ten najmenší impulz.

Prezrite si alarmy na motorku Pandora a doprajte si nekompromisné zabezpečenie s pokročilými funkciami za vynikajúcu cenu.

Práve toto slabé miesto továrenského zabezpečenia riešia pokročilé systémy Pandora, ktoré vám ponúkajú vždy unikátnu inštaláciu a najmodernejšie technológie zabezpečenia. Pokročilý bezkontaktný imobilizér komunikujúci v bezpečnom rozhraní Bluetooth je súčasťou každého modelu Pandora a vo viacprvkovej ochrannej sieti našich systémov plní nenahraditeľnú úlohu.

Dokonale komfortné riešenie s bezkontaktným autorizačným príveskom umožňuje jeho umiestnenie mimo samotných kľúčov, napríklad v peňaženke čím znížite šance páchateľov na minimum aj v prípade odcudzenia pôvodného kľúča. Systém Pandora totiž odblokuje štart vozidla až v prípade načítania kódu chráneného šifrovaním AES 128, ktoré je v súčasnosti prakticky neprekonateľné. Unikátny imobilizér v systémoch Pandora je navyše plne nastaviteľný pomocou prehľadnej mobilnej aplikácie.

Prezrite si špecifikácie produktov Pandora a doprajte si komfortný a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérom za vynikajúcu cenu.

Pandora Alarmy na motorku

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping