Diaľkový štart

Diaľkový štart auta, užitočný pomocník alebo luxusná zbytočnosť? Zatiaľ čo u nás v Európe je funkcia diaľkového štartu relatívnou novinkou, v USA je diaľkový štart bežnou súčasťou áut už od nižšej strednej triedy. Aké sú výhody diaľkového štartu a v čom môže uľahčiť život každému z nás?

Hlavnou výhodou originálneho diaľkového štartu inštalovaného výrobcom, je možnosť zohriať motor ešte predtým ako nasadnete do vozidla. To je vhodné pred dynamickou jazdou alebo pri moderných naftových vozidlách, kde zohriatie motora vedie aj k zohriatiu ďalších komponentov, najmä DPF filtra.

Ďalším plusom diaľkového štartu je možnosť vykúriť či ochladiť vozidlo vďaka tomu, že spolu s motorom sa aktivuje aj systém vnútorného komfortu. Vo väčšine prípadov je však nutné nastaviť želanú teplotu pri opúšťaní vozidla, čo môže byť nielen otravné ale taktiež nepoužiteľné napríklad pri vyšších teplotných rozdieloch.

Ďalším plusom diaľkového štartu je možnosť vykúriť či ochladiť vozidlo keďže spolu s motorom sa aktivuje aj systém vnútorného komfortu. Vďaka tomu si môžete užívať oveľa komfortnejší motoristický život bez popálenín od volantu, či omrzlín od sedačiek. S Pandorou totiž naštartujete svoje vozidlo z akejkoľvek vzdialenosti 2 spôsobmi – dvojcestným Pandora kľúčom s displejom alebo komfortne pomocou mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne. Po samotnom štarte viete kontrolovať  teplotu interiéru a zabezpečiť si pohodlie ešte predtým ako opustíte teplo domova či kancelárie. Diaľkový štart s Pandorou je navyše dokonale bezpečný, pretože všetky systémy zabezpečenia ostávajú aktivované až do vášho príchodu.

Prezrite si špecifikácie produktov Pandora a doprajte si komfort diaľkového štartu spojený s nekompromisným zabezpečením za vynikajúcu cenu.

Produkty s funkciou diaľkový štart

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping