Pandora IMMO

Imobilizér s bluetooth mobilnou aplikáciou

Pandora IMMO

Imobilizér Pandora Immo je špičkový zabezpečovací systém, ktorý umožňuje predchádzať odcudzeniu alebo únosu vozidla. Môže byť použitý v moderných vozidlách bez potreby výrazného zásahu do originálnej elektroniky vozidla.

Cena:
319€ s DPH
pre všetky typy vozidiel

Popis produktu

Nechajte sa presvedčiť, prečo Pandora IMMO potrebujete

Pandora IMMO

Pandora Immo predstavuje špičkový zabezpečovací systém, ktorý umožňuje predchádzať pokusom o odcudzenie či únos vozidla. Tento pokročilý imobilizér ponúka dokonale komfortné riešenie zabezpečenia, vďaka bezkontaktnému autorizačnému prívesku. Ten môže byť umiestnený mimo samotných kľúčov od vozidla, napríklad v peňaženke čím zabráni krádeži aj v prípade použitia originálneho kľúča. Aktivácia či deaktivácia systému môže prebiehať v plne automatickom režime, vďaka čomu je Immo úplne bezobslužným riešením bezpečnosti vášho auta.

Systém Immo komunikuje prostredníctvom šifrovaného protokolu AES 128, ktorý zamedzuje čítaniu, predĺženiu či inému zneužitiu autorizačných kódov. Okrem samotnej imobilizácie je Immo vybavené tiež 3D akcelerometrom, ktorý zablokuje motor aj v prípade neautorizovaného pohybu vozidla, napríklad pri pokuse o odtiahnutie či odcudzenie komponentov.

Čo všetko Pandora IMMO dokáže?

OCHRANA PRI

krádeži vozidla
použití rušičky
výmene RJ motora
výmene spínacej skrinky
použití duplikátu kľúča
použití čítačky DO
vodotesná riadiaca jednotka

OVLÁDANIE

autorizačný prívesok
bluetooth mobilná aplikácia
bluetooth 4.2

KOMFORT

zobrazenie stavu akumulátora

Jedinečné riešenie

Vďaka integrovanej technológii bypassu imobilizéra je možné vo vybraných vozidlách naštartovať na diaľku bez prítomnosti druhého kľúča, ktorý už nikdy nebudete musieť nechávať vo vozidle.

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečenie Pandora ovládate jednoducho pomocou minimalistického dizajnového prívesku a tiež za pomoci Bluetooth aplikácie PANDORA BT. Vďaka tomu máte diaľkové ovládanie pokročilých funkcií vášho vozidla doslova pod palcom. Aplikácia “PANDORA BT” je k dispozícii bezplatne v online obchodoch Google Play a App Store.

Všetko v jednom

Pandora je kompaktným riešením pre zabezpečenie vozidla a pre správnu funkčnosť nepotrebuje žiadne doplnkové moduly.

Minimálna spotreba

Použitá technológia Bluetooth 4.2 umožňuje dosahovať plnú funkčnosť zariadenia s minimálnou záťažou elektrickej sústavy vozidla.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping