Pandora PROFESSIONAL

GSM/GPS autoalarm s online mobilnou aplikáciou a LCD ovládačom

Pandora PROFESSIONAL

Zverte zabezpečenie vášho vozidla do rúk profesionála a hoďte obavy o jeho bezpečnosť navždy za hlavu. Kompletne inovovaný model Pandora Professional druhej generácie spája najpokročilejšiu ochranu proti všetkým známym spôsobom prekonania, nekompromisnú spoľahlivosť a intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré vás nepripraví o moderný komfort v podobe bezkľúčového vstupu.

Cena:
1 049 € s DPH
pre všetky typy vozidiel

Popis produktu

Nechajte sa presvedčiť, prečo Pandora PROFESSIONAL potrebujete

Pandora PROFESSIONAL

Zverte zabezpečenie vášho vozidla do rúk profesionála a hoďte obavy o jeho bezpečnosť navždy za hlavu. Kompletne inovovaný model Pandora Professional druhej generácie spája najpokročilejšiu ochranu proti všetkým známym spôsobom prekonania, nekompromisnú spoľahlivosť a intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré vás nepripraví o moderný komfort v podobe bezkľúčového vstupu. Model Professional ako prvé zabezpečenie na trhu navyše ponúkne plnú podporu diaľkových aktualizácii Remote Update Ready, vďaka ktorým už nebudete musieť pre najnovšiu verziu softvéru fyzicky navštevovať montážne stredisko. Skrátka profesionálna ochrana s maximálnym užívateľským komfortom…

Systém Professional na komunikáciu využíva všetky dostupné rozhrania ako Bluetooth 5,0, LoRa, 4G LTE či GPRS, ktorých prekrývanie vytvára neprekonateľnú bariéru proti akémukoľvek pokusu o krádež. Všetky funkcie vášho systému máte tak vždy pod kontrolou vďaka bezplatným mobilným aplikáciám, ale aj prostredníctvom integrovanej rádiovej antény a ovládaču s OLED displejom a jedinečnou moduláciou signálu LoRa, pre väčší dosah.

Pre sezónne využívané vozidlá prináša model Professional úplnú novinku v podobe ultra úsporného režimu Season Storage, vďaka ktorému bude váš kabriolet, veterán či iná letná radosť v bezpečí aj počas dlhodobého parkovania. Okrem zabezpečenia samotného vám systém ponúka tiež lokalizáciu vďaka GSP/Glonass modulu, diaľkový štart bez potreby kópie kľúča vo vozidle a prehľad nad kompletným stavom vozidla vrátane tlaku v pneumatikách či dojazdu elektromobilov, v aplikácii kedykoľvek a kdekoľvek.

Pandora PROFESSIONAL GSM autoalarm
1 049 € s DPHcena aj s montážou

Čo všetko Pandora PROFESSIONAL dokáže?

OCHRANA PRI

narušení dverí, kapoty a kufra
krádeži vozidla
použití rušičky
výmene RJ motora
výmene spínacej skrinky
použití duplikátu kľúča
použití čítačky DO
pokuse o odťah vozidla
pokuse o krádež kolies
náraze na parkovisku
nehode vozidla
odpojení akumulátora (siréna so založným zdrojom)
možnosť doplnenia dodatočného bezdrôtového blokovania
rozbití skla a narušení interiéru **

OVLÁDANIE

autorizačný prívesok
dvojcestný ovládač s displejom
ovládanie originálnym DO
bluetooth mobilná aplikácia
bluetooth 5.0
online mobilná aplikácia so 4G LTE spojením
prístup cez webové rozhranie
GSM ovládanie zavolaním

KOMFORT

diaľkový štart
aktivácia nezávislého kúrenia
zobrazenie hladiny paliva *
zobrazenie stavu akumulátora
zobrazenie teploty motora *
zobrazenie teploty v interiéri

LOKALIZÁCIA

virtuálna garáž
online GPS lokalizácia
bezplatná kniha jázd

** Možnosť dokúpiť za cenu 89 €.
* Funkcia dostupná v závislosti na konfigurácii vozidla

Funkcia dostupná vo vyššej verzií produktu.

Diaľkový štart a dokonalá kontrola

Prehľad o aktuálnom stave vozidla a diaľkový štart motora nebol nikdy elegantnejší. Pandora Smart Pro spája neprekonateľné zabezpečenie auta proti krádeži a najmodernejšie smart funkcie do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémom a zobrazenie aktuálneho stavu vášho vozidla je hračkou vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii.

Neprekonateľné zabezpečenie

Zabezpečte svoje vozidlo proti krádeži viacstupňovou ochranou Pandora. Kombinácia online ovládania a kontroly pomocou aplikácie a vstavaného 3D akceleračného čipu najnovšej generácie umožňuje okrem štandardných zón ochrany (dvere, zapaľovanie, batožinový a motorový priestor) sledovať otrasy, zmenu náklonu a pohyby vozidla.

GSM notifikácia

Vstavaný GSM modul pre hlasový hovor a zasielanie výstražných sms správ autoalarmu, v prípade narušenia vozidla a to až na 3 telefónne čísla. Samozrejmosťou je tiež detekcia nehody vozidla volanie na nastavené telefónne čísla.

Bypass imobilizéra

Autoalarm Pandora Professional nevyžaduje prítomnosť druhého kľúča, vďaka vstavanému algoritmu pre bypass imobilizéra. Pre využitie funkcie diaľkového štartu tak už nemusíte nechávať duplikát kľúča vo vozidle (Táto funkcia je dostupná iba vo vybraných vozidlách).

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Nezávislé kúrenie

Pandora Professional umožňuje ovládanie nezávislého kúrenia Webasto, Eberspaecher a originálnych zariadení montovaných výrobcom vozidla pomocou rozhrania CAN BUS alebo analógovým výstupom.

Telemetria a história jázd

Prehľadné zobrazenie aktuálnych informácií o teplote motora, teplote v interiéri, napätí akumulátora, či stave paliva, ale aj jednoduchý prístup k histórii jázd. Všetky tieto informácie a neustály dohľad nad vozidlom máte k dispozícii okamžite na displeji smartfónu alebo v online PC rozhraní.

Inteligentná kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Professional môžete ovládať pomocou originálneho diaľkového ovládania, pomocou dizajnového prívesku, automaticky v režime hands-free alebo intuitívne použitím aplikácie. Aj vďaka tomu patria produkty Pandora k najuniverzálnejším na trhu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping