Aj pokojný spánok sa dá kúpiť

Poznáte ten pocit, keď večer zaspávate a rozmýšľate, či je vaše auto v bezpečí a ráno ho nájdete na tom istom mieste, kde ste ho zaparkovali? So systémom Pandora podobné starosti opadajú.

Zlodeji áut sú každým rokom viac sofistikovaní. Ako zlodeja už nevidíme len klasického pána zahaleného v čiernej kukle s páčidlom v ruke. Moderní zlodeji sa dokážu dostať do auta pomocou rôznych elektronických zariadení, určených len na jedno: čo najrýchlejšie a nepozorovane odcudziť vaše vozidlo. Na ukradnutie vozidla im stačia už 4 sekundy. Nezastaví ich ani ak je auto zaparkované na frekventovanom mieste. Výnimkou pri krádežiach nie sú ani staré autá – ukradnutie vozidla a následné rozobratie na autodiely je už bežná prax.

Podľa policajných štatistík patria medzi najkradnutejšie značky ŠkodaVolkswagen a Audi. Práve prvá menovaná, Škoda, patrí medzi najpredávanejšie vozidlá na trhu, čo prirodzene vzbudzuje záujem kriminálnikov. A tento záujem sa nevyhol ani ostatným značkám nemeckého koncernu VW. Práve vysoká popularita koncernových vozidiel na Slovensku vytvára obrovský dopyt po náhradných dielcoch. Čoraz väčšej popularite sa začali tešiť aj autá japonských značiek Toyota a Mazda. Problémom s krádežami sa nevyhli ani nákladné vozidlá Fiat Ducato a Peugeot Boxer, ktoré sú zastúpené v prvej desiatke kradnutých vozidiel. U týchto vozidiel môžeme tvrdiť, že nie sú odcudzované len kvôli náhradným dielom, ale aj kvôli ich obsahu. Ďalším faktorom, ktorý zlodejov láka ukradnúť vaše vozidlo je aj jeho farba. Zlodejov lákajú farby vozidiel, ktoré vidíme na cestách najčastejšie: čiernabielamodrá a sivá. Tieto farby sú najvyhľadávanejšie hlavne kvôli dopytu karosárskych dielov. Striekanie nového karosárskeho dielca je omnoho drahšie, ako ho kúpiť z druhej ruky v originálnej farbe od predajcu použitých náhradných dielov. Ďalšou novinkou je krádež batérii z nových hybridných a elektrických áut. Proti nim sa klasickým zabezpečovacím systémom brániť nedá.

Bezpečnostný systém Pandora dokáže eliminovať aj ukradnutie dielov priamo z vozidla, vďaka dvojcestnému snímaču náklonu a otrasu a tým dokáže zabezpečiť váš kľudný spánok. Ďalšie kľúčové vlastnosti sú neprekonateľné algoritmické zabezpečenie, ochrana proti čítačkám kódu, zabezpečenie proti únosu auta a GPS histórie polohy vozidla. A to všetko s intuitívnym užívateľským prostredím, ktoré z používania zabezpečovacieho systému spraví banalitu.  S touto kombináciou odplašíte každého potenciálneho zlodeja a to všetko už od 240€.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping