Automechanika Frankfurt – Pandora opäť úspešná v medzinárodnej konkurencii

Pobyt na grandióznej výstave Automechanika Frankfurt utiekol ako voda a náš tím opäť naplno pracuje na vytváraní bezpečnejšej a komfortnejšej automobilovej budúcnosti. Štyri dni komunikácie so zákazníkmi a odbornou verejnosťou z celého sveta nám však dali neskutočne veľa a my sa s vami o naše pocity s radosťou podelíme.

Prvý krát bola značka Pandora predstavená na tomto veľtrhu v roku 2016, kedy bol náš stánok svojím jednoduchým zovňajškom a zaujímavým obsahom jedným z najväčších prekvapení. Tento rok sme už nič nenechali náhode a spolu s medzinárodným tímom sme pripravili Pandore prezentáciu akú si zaslúži. Naše vysvietené miesto zdobené snehovo bielym Audi R8 sa stalo na necelý týždeň pracovným prostredím pre Pandora odborníkov zo Slovenska, Ruska, Nemecka, Veľkej Británie, Grécka a Talianska. Všetci títo ľudia spolu navrhli, vyrobili a nainštalovali stovky zabezpečovacích systémov Pandora, ktoré chránia tisíce vozidiel nielen na európskych cestách. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam tak dokázali zodpovedať akúkoľvek otázku laikov i odbornej verejnosti, ktorá tvorí veľký podiel návštevníkov najväčšej výstavy autodoplnkov na svete. Práve priama komunikácia so zákazníkmi je hlavným dôvodom našej účasti na veľtrhoch a výstavách, ktoré predstavujú v dnešnom offline svete jednu z posledných možností fyzicky si „ohmatať“ produkt a jeho vlastnosti. Okrem stoviek rozdaných letákov, tisícok zodpovedaných otázok a nespočetného množstva ukážok toho čo Pandora dokáže, sme si tiež vymenili postrehy z rôznych kútov sveta a diskutovali o budúcnosti produktov zabezpečenia vozidiel. Je skvelé stretnúť sa s rovnako zapálenými ľuďmi, pre ktorých je zabezpečenie nielen prácou ale i koníčkom.

Výstava Automechanika Frankfurt je za nami a okrem príjemných spomienok si odnášame pocit absolútnej spokojnosti s prípravou a vynikajúcou prácou všetkých členov našej výpravy. Teraz náš čaká opäť veľa práce pri návrhu, inovovaní a testovaní neprekonateľných produktov, ktorá je práve vďaka akciám ako táto, taká skvelá.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping