Koniec pekelne horúceho a ľadovo mrazivého cestovania

Kto by nemal rád leto, najkrajšie obdobie roka nesúce sa v znamení prázdnin, dovoleniek, pohody pri vode a v posledných rokoch aj tropických horúčav. To všetko znie lákavo, až na to, že väčšina z nás nemôže stráviť dva mesiace dovolenkovaním aj keby sme to mnohí chceli. Práca a cestovanie za ňou je nevyhnutnou rutinou, ktorá sa však v teplých mesiacoch často mení na boj o vlastný život s pekelne horúcim interiérom automobilu. Na rozdiel od nezávislého kúrenia si nemôžeme auto na diaľku vychladiť a tak nám neostáva nič iné než trpieť, alebo nie?

Práve tu prichádza na scénu autoalarm Pandora, ktorý vďaka funkcii diaľkového štartu bez problémov vychladí vaše vozidlo ešte predtým ako doň vstúpite. S Pandorou môžete ovládať vaše vozidlo aj bez vizuálneho kontaktu – teda skutočne na diaľku a upraviť teplotu interiéru doslova spoza stola vašej kancelárie. O pár minút neskôr nastupujete do osviežujúco vychladeného vozidla bez popálenín od volantu či kožených sedadiel. Funkcie diaľkového ovládania autoalarmu Pandora oceníte aj v mrazivých zimných mesiacoch, v ktorých každý aktívny vodič túži po nezávislom vykurovaní. S Pandorou ho však potrebovať nebudete. Rovnako ako chladenie v lete totiž umožňuje diaľkové vykurovanie v zime a vaša teplotná pohoda je opäť nekompromisne dokonalá. Vaše auto vás ráno môže čakať s vyhriatym interiérom a motorom pripraveným okamžite vyraziť. Celý proces si navyše môžete automaticky nastaviť a užiť si rannú kávičku o pár minút dlhšie, keďže ušetríte cenné minúty prácneho oškrabávania zmrznutých okien.

Diaľkový štart sa odohráva pod neprekonateľnou ochranou značky Pandora, ktorá neustále monitoruje vaše vozidlo bez ohľadu na jeho aktuálny stav. Aj s bežiacim motorom ostáva vozidlo chránené pred neoprávneným použitím a jediný človek, ktorý s ním môže odísť ste vy.

Čerešničkou na torte je priaznivá cena systému Pandora, ktorá nepredstavuje ani polovicu ceny nezávislého vykurovania s jedinou funkciou. Neváhajte a presvedčte sa sami na nasledujúcom odkaze.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping