Nová funkcia Pandora CLIMATRONIC CONTROL

Pandora ako svetová jednotka v zabezpečovaní vozidiel prichádza s ďalšou novinkou. V rámci konferencie Pandora EUROPE CONFERENCE 2024, ktorá sa konala v dňoch 4. – 5. 6. 2024 bola oficiálne predstavená nová funkcia Pandora CLIMATRONIC CONTROL. Táto inovatívna funkcia prináša možnosť ovládania vybraných funkcií digitálneho panelu pre ovládanie klimatizácie. Umožňuje jednoduché a komfortné nastavenie teploty v interiéri vozidla. Používatelia môžu intuitívne nastaviť ideálnu teplotu pre maximálne pohodlie počas jazdy. Či už ide o chladné zimné ráno alebo horúce letné popoludnie, funkcia CLIMATRONIC CONTROL zabezpečí, že vnútorná teplota vozidla bude vždy optimálna.

Zvýšenie užívateľského komfortu

Funkcia Pandora CLIMATRONIC CONTROL je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort a pohodlie pre vodiča a pasažierov. Medzi jej hlavné funkcie patrí:

  • Komfortné nastavenie teploty: Umožňuje jednoduché a presné nastavenie teploty v interiéri vozidla podľa individuálnych potrieb. 
  • Ovládanie vyhrievania a chladenia sedadiel: Táto funkcia umožňuje nastaviť optimálnu teplotu sedadiel, čo je obzvlášť užitočné počas chladných zimných rán alebo horúcich letných dní. 
  • Funkcia MAX A/C: Poskytuje rýchle vychladenie interiéru vozidla počas horúcich mesiacov, čím sa zvyšuje komfort jazdy.

Okrem toho je možné ovládať a nastavovať predhrievanie autobatérie, vyhrievanie volantu, zrkadiel a okien.

Dostupnosť a kompatibilita

Pandora CLIMATRONIC CONTROL je odteraz dostupná pre systémy:

Funkcionalita je aktuálne dostupná pre najnovšie generácie vozidiel značky Audi, Volkswagen, Toyota, Škoda, Kia, BMW, Tesla a veľa ďalších. Aktuálny zoznam podporovaných vozidiel je možné vidieť na obrázku nižšie. Tento zoznam bude priebežne dopĺňaný o ďalšie modely vozidiel.

Táto funkcia výrazne zvyšuje komfort a pohodlie počas jazdy, čo privítajú najmä nároční používatelia. S Pandora CLIMATRONIC CONTROL majú používatelia možnosť plne prispôsobiť teplotu v interiéri vozidlasvojim potrebám a preferenciám, čo výrazne zvyšuje kvalitu ich jazdy. Nech už ide o rýchle vychladenie interiéru v letných mesiacoch alebo pohodlné vyhrievanie sedadiel v zime, Pandora CLIMATRONIC CONTROL zabezpečí maximálny komfort za každých podmienok.

O možnostiach využitia tejto funkcie na konkrétnom vozidle sa môžete poradiť v montážnom stredisku Pandora alebo na našich linkách technickej podpory. Odborníci v montážnych strediskách a pracovníci technickej podpory Vám poskytnú podrobné informácie o možnostiach inštalácie a kompatibilite s konkrétnymi modelmi vozidiel.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping