Nová Pandora Mini – malá rozmerom, veľká technológiou

Pokrok a inovácia sú hlavným krédom značky Pandora Alarm, pretože páchateľ nikdy nespí. Neustále zlepšovanie funkcií a dopĺňanie ďalších súčastí do mozaiky zabezpečenia je jedinou cestou k dokonalej ochrane, ktorá je našim cieľom. Práve preto sme sa túto jeseň rozhodli zdokonaliť jeden z našich najpredávanejších systémov – Pandora Mini.

 

Pandora Mini si svojou jednoduchosťou použitia a komplexnosťou ochrany získala už tisícky spokojných zákazníkov. Jednoduchý prívesok na kľúčoch je pre väčšinu majiteľov dokonalým riešením zabezpečenia, o ktorom vôbec nemusia premýšľať. Práve „bezobslužnosť“ systému je podľa našich zákazníkov jeho najväčšou prednosťou, pretože na rozdiel od konkurencie, nemusíte na zabezpečenie ani pomyslieť. Systém Pandora Mini totiž detekuje priblíženie autorizačného prívesku automaticky a vy môžete na zamykanie, odomykanie či aktiváciu zabezpečenia pokojne zabudnúť.

Nové Mini však prináša ešte oveľa viac. Vďaka pripojeniu Bluetooth 5,0 je nová jednotka schopná komunikovať s mobilnou aplikáciou Pandora BT na oveľa väčšiu vzdialenosť, vďaka čomu je použitie systému ešte komfortnejšie a jednoduchšie. Zároveň sa však vývojárom značky Pandora podarilo znížiť celkovú spotrebu z 11mA na 8mA.

Nové Mini je tiež vďaka prepracovanej základnej jednotke schopné prepojiť až 4 kusy bezdrôtových snímačov Pandora, ktoré detekujú otras, zmenu náklonu či otvorenie chránenej zóny. S ich pomocou dokážete účinne monitorovať akékoľvek okno, dvere či inú súčasť vozidla bez potreby inštalácie akýchkoľvek káblov. Bezdrôtové snímače je navyše prakticky nemožné nájsť technikou „po kábli“. Možnosti rozšírenia samozrejme nekončia pri jednom snímači. Systém Mini môže byť totiž rozšírený o celú paletu doplnkových systémov, ktoré môžu blokovať doplnkové funkcie, zaznamenávať polohu vozidla alebo informovať o stave systému na prehľadnom dvojcestnom snímači.

Viac o systéme Pandora Mini vrátane cien a jednotlivých funkcií nájdete tu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping