NOVINKA: Bezdrôtové príslušenstvo pre systémy Pandora

V dnešnej dobe, kedy bezpečnosť a monitorovanie majetku zohrávajú stále dôležitejšiu úlohu, je ideálnym riešením spoľahlivé zabezpečenie. Čo by ste povedali, keby ste mohli mať okamžitý prehľad o tom, čo sa deje s Vašim nákladným priestorom? S príchodom nového bezdrôtového infračerveného detektora pohybu Pandora PIR-100BT a Bluetooth magnetického senzora DMS-101 BT to už nie je len otázka fantázie. Ide o praktické riešenia, ktoré poskytujú bezpečnosť a pokojný spánok pre majiteľov dodávok, karavanov a mobilných domov. Dovoľte nám poodhaliť tajomstvo týchto doplnkových snímačov a ich potenciálneho využitia vo Vašom každodennom živote.

Vlastníte dodávku, karavan, či mobiný dom? Pandora PIR-100BT je práve pre Vás.

Pandora PIR-100BT je bezdrôtový infračervený detektor na detekciu pohybu pre systémy Pandora. Je navrhnutý na vzdialenú detekciu neoprávneného vniknutia do chránenej oblasti. Využíva technológiu infračerveného žiarenia na identifikáciu tepelného žiarenia vytvoreného pohybujúcimi sa objektmi.

Uhol detekcie pohybu (až 120°) a operačná vzdialenosť (6 metrov) zabezpečujú dostatočné monitorovanie priestoru. Prevádzkový rozsah teplôt je od -10°C do +40°C. Zariadenie je kompatibilné s bezpečnostnými systémami Pandora s rozhraním BT 5.0 a s verziou softvéru v4.24 a vyššou.

 

Ochrana externých zón na vozidle

Nový DMS bezdrôtový senzor (DMS-101BT) navrhnutý pre systémy Pandora slúži na identifikáciu narušenia chránenej zóny umiestnenej vo väčšej vzdialenosti od riadiacej jednotky. V dosahu Bluetooth tak dokáže rozoznať otvorenie dverí, okna, batožinového priestoru, strešného boxu, či manipuláciu s nosičom na bicykle a to za pomoci magnetického kontaktu, ale aj samotným otrasom. Nový ergonomický tvar zabezpečuje jednoduchšiu manipuláciu, čo umožňuje pohodlné a efektívne použitie.

Doba výdrže batérie je až 18 mesiacov a prevádzkový rozsah teplôt je od -25°C do +60°C. Zariadenie je kompatibilné so všetkými systémami Pandora vybavenými BT 5.0 a verziou FW 4.26 a vyššou. Dokáže zabrániť aj krádežiam svetlometov, ktoré sa stali akýmsi “trendom”. Zlodeji si vyberajú drahšie vozidlá, ktorým rozrežú blatníky a svetlá z auta vyslovene “vypitvajú”.


Zdroj: reddit

S príchodom nových technologických riešení ako Pandora PIR-100BT a DMS-101 BT sa otvárajú dvere k novým možnostiam monitorovania a ochrany majetku. Bezdrôtové infračervené detektory pohybu a Bluetooth magnetické senzory predstavujú spoľahlivé nástroje na zabezpečenie dodávok, karavanov a mobilných domov. Ich výhody, ako okamžitý prehľad o situácii a jednoduchá manipulácia, robia z týchto prístrojov ideálneho partnera pre každodenné použitie. Buďte v predstihu a chráňte svoj majetok s najnovšími technologickými inováciami, ktoré sľubujú nielen bezpečnosť, ale aj pokojný spánok. Ak Vás tieto novinky oslovili a chceli by ste sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping