NOVINKA: Predstavujeme nového Pandora pomocníka

V dnešnej dobe, kedy sa zabezpečenie automobilov stáva nevyhnutnou prioritou, je dôležité rozhodnúť sa pre spoľahlivý a pokročilý systém ochrany. V tomto smere ponúka spoločnosť TSS Group systém Pandora Alarmnajpokročilejšie riešenie zabezpečenia vozidiel na trhu. Aby sme dokázali lepšie priblížiť všetky výhody tejto bezpečnostnej technológie a napomohli k správnemu rozhodovaniu, predstavujeme nového Pandora pomocníka. Naša Panda postupne vysvetlí všetky výhody Pandora systému a zodpovie na najčastejšie kladené otázky.

Čo majú panda a Pandora spoločné?

Spojenie medzi Pandou a Pandorou nie je náhodné. Podobnosť spočíva v ich schopnosti chrániť a poskytovať pocit bezpečia. Pandy sa v prírode chránia pred možnými nebezpečenstvami rôznymi spôsobmi. Rovnako tak aj Pandora Alarm chráni vaše vozidlo po celý čas. Vďaka vstavaným senzorom pohybu, náklonu a otrasu poskytuje systém Pandora neustálu ochranu a bezpečnosť. Podobne ako dlhá a hustá srsť chráni Pandu pred chladom, systémy Pandora poskytujú dokonalý tepelný komfort za každého počasia. Nezáleží na tom, či je vonku horúco alebo mrzne, systém Pandora zabezpečí pohodlie počas vašich ciest. Pandy využívajú rôznorodé zvuky na komunikáciu a ochranu pred nebezpečenstvom, a rovnako aj Pandora signalizuje narušenie vozidla hlasitým poplachom a optickou signalizáciou. Tieto zvukové upozornenia hrajú kľúčovú úlohu pri odstraňovaní potenciálnych hrozieb a udržiavaní bezpečnosti. Okrem toho majú Pandy dobre vyvinutý zmysel pre orientáciu, čo im pomáha orientovať sa v ich prirodzenom prostredí. Pandora vám poskytuje plnú kontrolu nad GPS polohou a históriou trás 24/7. To znamená, že bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete mať istotu, že vaše vozidlo je v bezpečí a pod kontrolou. 

Panda Pandora
Ochrana Pandy sa v prírode chránia pred potenciálnymi nebezpečenstvami rôznymi spôsobmi. Pandora Alarm chráni vaše vozidlo pocelý čas a to vďaka vstavaným senzorom pohybu, náklonu a otrasu.
Ochrana pred chladom Pandu chráni pred chladom jej dlhá a hustá srsť. Systémy Pandora poskytnú dokonalý tepelný komfort za každého počasia.
Zvukové upozornenia Pandy využívajú rôznorodé zvuky na komunikáciu, čo slúži ako ochrana pred nebezpečenstvom. Pandora signalizuje narušenie vozidla hlasitým poplachom a optickou signalizáciou.
Orientácia v priestore Pandy majú dobre vyvinutý zmysel pre orientáciu, čo im pomáha orientovať sa v ich prirodzenom prostredí. Systém pandora vám tiež poskytuje plnú kontrolu nad GPS polohou a históriou trás 24/7.

#askPanda

Mimo kľúčových výhod systému Pandora bude nový Pandora pomocník odpovedať aj na najčastejšie kladené otázky. Odpovede postupne uverejňujeme na našich sociálnych sieťach. Ako príklad uvádzame nasledovnú otázku, týkajúcu sa záruky:

Bude mi po inštalácií Pandora alarmu stále platiť záruka na auto? 🇪🇺

  • Produkty Pandora spĺňajú všetky zákonné podmienky pre inštaláciu a používanie platné v rámci celej Európskej únie. Dôkazom toho je pridelenie homologizačných certifikátov z prestížnych laboratórií.

Naša Panda predstavuje užitočného pomocníka, ktorý napomáha k objasneniu výhod a funkcií najpokročilejšieho riešenia zabezpečenia vozdiel na trhu – systému Pandora Alarm. Pevne veríme, že tento pomocník pomôže zodpovedať rôzne otázky pri rozhodovaní a zlepší celkovú spokojnosť zákazníkov. Ak sa chcete dozvedieť viac o Pandora Pande, sledujte naše sociálne siete (Facebook, Instagram), aby vám neunikli najnovšie informácie, novinky a tipy týkajúce sa systému Pandora Alarm.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping