Pandora Band: Vozidlo doslova na dosah ruky

Neustále inovujeme a preto sme radi, že Vám môžeme predstaviť novinku v podobe náramku Pandora Band.  Trendový doplnok, ktorý snúbi najmodernejšie systémy zabezpečenia s funkčnosťou a maximálnym pohodlím.

 

Súčasťou každého systému Pandora je pokročilý bezkontaktný imobilizér vo forme prívesku, ktorý slúži na komunikáciu medzi Vami a Vaším autom. Aj keď sa pohodlne zmestí na kľúče či do peňaženky, môže sa stať, že ho v zhone kdesi vyložíme a zabudneme.

S Pandora Band vám preto ideme čo najviac v ústrety s cieľom najvyššieho komfortu. Inteligentná novinka kompatibilná so systémami využívajúcimi technológiu Bluetooth 5,0, teda Smart Pro a Elite poslúži ako praktická a šikovná náhrada autorizačného prívesku.

Odbremení vás od neustáleho hľadania a vyberania prívesku či dokonca telefónu. Pomocou náramku môžete sledovať aj stav zabezpečenia vozidla, zapnúť a vypnúť funkciu stráženia alebo dostávať dôležité notifikácie. Samozrejmosťou je prehľadný OLED displej so skvelou čitateľnosťou za akýchkoľvek svetelných podmienok.

Ako sa na správny smart náramok patrí, Pandora Band tiež obsahuje zabudovaný akcelerometer a krokomer, vďaka čomu bude Vaša každodenná pohybová aktivita neustále monitorovaná a zaznamenaná pre vaše osobné účely.

Nabitie náramku Vám nebude trvať dlhšie ako 20 minút a pri štandardnej prevádzke bude zariadenie slúžiť bez nutnosti ďalšieho nabíjania viac ako 2 týždne. Čerešničkou na torte je kompatibilita s remienkami najpoužívanejšieho náramku na svete – Xiaomi Mi-Band 2/3, vďaka ktorej si budete môcť náramok dokonale zladiť napríklad s farbou vášho vozidla.

Neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme aj ďalšie dôvody, prečo je Pandora Band tým najlepším doplnkom v oblasti automobilového zabezpečenia.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping