Pandora CAMPER PRO: Vlajková loď v zabezpečení karavanov

Karavany sú čoraz obľúbenejšou formou cestovania za zážitkami a oddychom. Ponúkajú slobodu, flexibilitu a takmer neobmedzené možnosti. S rastúcou popularitou karavanov však narastá aj počet krádeží týchto vozidiel a stávajú sa atraktívnym cieľom pre zlodejov.

Preto je určite vhodné zvážiť zabezpečenie karavanu pred neželanými návštevníkmi. Na trhu existuje množstvo bezpečnostných zámkov, či systémov. Jedným z riešení je Pandora Alarm – jednotka v zabezpečení vozidiel a ponúka komplexný systém ochrany pre osobné automobily, motocykle, či karavany. Radi by sme Vám predstavili našu vlajkovú loď určenú pre najpokročilejšie zabezpečenie karavanov a mobilných domov.

Aké výhody ponúka najpokročilejšie zabezpečenie karavanov?

Pandora CAMPER PRO je prémiový bezpečnostný systém vyvinutý pre plnohodnotné karavany a obytné automobily. Vďaka pripojeniu k dátovej zbernici vozidla a až piatim bezdrôtovým senzorom poskytuje dokonalú bezpečnosť nielen pre vodiča, ale aj pre samotný obytný priestor so všetkými jeho otvormi. Systém disponuje špeciálnym režimom ochrany pred vniknutím neoprávnenou osobou („STAY HOME“) a to počas pobytu posádky v interiéri vozidla.

V tomto režime systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybom osôb v uzavretom karavane, no prípadné otvorenie dverí, okien či iného sledovaného otvoru okamžite  vyvoláva akustický poplach. Sofistikovaný algoritmus bezdrôtových magnetických snímačov umožňuje úplnú ochranu aj v prípade ventilácie, ktorú v súčasnosti neumožňuje žiadny z konkurenčných systémov

Vďaka 4G rozhraniu a keramickej anténe ponúka diaľkové ovládanie s OLED displejom úplnú kontrolu nad vozidlom, a to aj v oblastiach so slabým pokrytím GSM sieťou. Samozrejmosťou je tiež možnosť ovládania nezávislého kúrenia alebo funkcia diaľkového štartu, ktorá zaisťuje tepelnú pohodu a pripravenosť agregátu na prevádzku za každého počasia. Vstavaná záložná batéria zaisťuje úplnú funkčnosť aj pri odpojení batérií vozidla a o strate napájania vás okamžite informuje.

Zhrnutie kľúčových výhod:

 • Bezplatná online aplikácia pre kompletné zobrazenie stavu vozidla 
 • GPS lokalizácia s knihou jázd 
 • Ochrana dverí, okien batožinového priestoru 
 • Senzor otrasov, sklonu a pohybu vozidla 
 • Infračervený vnútorný snímač pohybu (voliteľné príslušenstvo) 
 • Hlasový hovor a SMS v prípade narušenia – PUSH upozornenia 
 • Režim STAY HOME pre ochranu počas pobytu posádky vo vozidle 
 • Obojsmerný rádiový ovládač s technológiou LoRa pre komunikáciu mimo dosahu pokrytia GSM siete 
 • Povolenie vodiča

Nechajte sa presvedčiť, prečo Pandora CAMPER PRO potrebujete. Pozrite si naše  nové video, kde sme spolupracovali s našim partnerom Karavny Košice – prenájom a predaj karavanov.

Pokiaľ Vás možnosť zabezpečenia karavanu alarmom Pandora CAMPER PRO zaujala, pre viac informácií, vyplňte nezáväzný formulár a naši kolegovia Vás budú čoskoro kontaktovať

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping