Pandora na výstave Caravan Salon Düsseldorf

Predstavením najnovšieho systému Camper, vytvoreného priamo pre obytné vozidlá, vstúpila Pandora do segmentu zabezpečenia rekreačných vozidiel. Práve preto náš stánok nemohol chýbať na najväčšej výstave karavaningu a všetkého čo s ním súvisí, v nemeckom Düsseldorfe.

Výstava Caravan Salon Düsseldorf, ktorú každoročne navštívi viac než 200 000 ľudí  predstavuje najväčší sviatok všetkých milovníkov slobodného cestovania. Na obrovskej ploche výstaviska Messe Düsseldorf čakali návštevníkov nielen samotní výrobcovia, ale taktiež lokálny distribútori, požičovne, či zástupcovia kempingových asociácii.

Náš stánok, ktorý priťahoval pozornosť okoloidúcich už od začiatku desaťdňovej výstavy bol samozrejme celý venovaný najhorúcejšej novinke Pandora Camper Pro. Nový systém navrhnutý priamo pre zabezpečenie karavanov obsahuje všetky špičkové technológie obsiahnuté v ostatných systémoch Pandora, doplnené o unikátne riešenia šité na mieru karavanom a ich posádke. Vďaka tomu už nie je potrebné prispôsobovať svoje návyky ťažkopádnemu alarmu určenému pre bežné vozidlá.

Systém Pandora Camper Pro totiž nie je len „obyčajný“ alarm chrániaci prázdne vozidlo. Ako to už pri produktoch Pandora býva, aj Camper mení zaužívané postupy pomocou inovatívnych funkcií akou je napríklad mód ochrany posádky. Pandora Camper s ním dokáže aktívne monitorovať stav všetkých otvorov na vozidle napríklad v noci, a to aj vtedy keď sú okná či dvere pootvorené. Už nikdy sa tak nebudete musieť potiť v karavane kvôli ohrozeniu svojej bezpečnosti. Medzi ďalšie skvelé vlastnosti patrí možnosť diaľkovo štartovať, ovládať vykurovanie či ohrev vody, alebo prehľadné zobrazenie aktuálneho stavu jednotlivých systémov.

V našom stánku si mohli návštevníci prezrieť a vyskúšať novú verziu aplikácie Pandora Camper Online s živou 3D vizualizáciou karavanu. Aplikácia, ktorá je súčasťou každej inštalácie je výsledkom intenzívneho vývoja inžinierov v Pandore a ponúka funkcie, ktoré nenájdete nikde inde, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a jednoduché rozhranie. To všetko je zároveň maximálne prispôsobené použitiu v obytnom vozidle s prihliadnutím na všetky scenáre bežného života karavanistu.

Druhým predstavovaným produktom prezentovaným v našom stánku boli úplne nové smart hodinky Pandora Watch. Už od prvého „neoficiálneho“ predstavenia je o spojenie nositeľnej elektroniky a zabezpečenia obrovský záujem a inak tomu nebolo ani v našom stánku. Produkt, ktorý môžeme bez váhania označiť za najpohodlnejšie diaľkové ovládanie autoalarmu je pripravený do sériovej výroby a spustenie predaja začne už čoskoro.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping