Pandora Slovakiaring 2021

V rámci Veľkej ceny Slovenska cestovných automobilov ste si okrem rýchlych a krásnych áut v štartovom poli mohli prezrieť aj stánok Pandora alarm s demo vozidlami a informáciami o všetkom čo vás na Pandore zaujíma.

Veľká cena Slovenska odohrávajúca sa na okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni pritiahla aj napriek obmedzeniam maximálneho počtu divákov, množstvo motoristických fanúšikov. Veľká časť z nich neobišla ani náš Pandora stánok, s dvojicou demo áut, plne zabezpečeným motocyklom a nekonečným množstvom informácii. Práve informácie a odpovede na najrôznejšie otázky boli dôvodom našej návštevy tohto športového sviatku. Pandora alarm je totiž najkomplexnejší a najprepracovanejší alarm na trhu, a preto niet divu, že jeho používanie či jednotlivé funkcie vyvolávajú množstvo otázok. A keďže raz vidieť je lepšie ako sto krát počuť, rozhodli sme sa vziať so sebou aj naše predvádzacie vozidlá. Pri objasňovaní jednotlivých funkcií si vďaka nim mohli návštevníci vyskúšať ovládanie diaľkového štartu, automatické zabezpečenie vozidla, citlivosť najrôznejších snímačov a mnohé iné funkcie, ktoré vám ponúka jedine Pandora.
Na armádu fanúšikov sme prišli vynikajúco vybavení a dokonca aj s atraktívnymi posilami, ktoré nám pomohli zvládnuť nápor otázok. Z areálu nášho jediného okruhu sme po dvoch intenzívnych dňoch odchádzali s plnou hlavou nových myšlienok a nápadov od našich klientov, ktorí sú najväčším zdrojom inšpirácie pre inovácie našich produktov. Už teraz sa tešíme na budúci rok plný noviniek, ktoré pre vás pripravuje náš tím špecialistov Pandora alarm.

 

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping