Pozývame vás na výstavu Caravan Salon Dusseldorf

Spolu s uvoľňovaním opatrení sa pomaly, ale isto vracajú do normálu aj medzinárodné výstavy akou je aj Caravan Salon Dusseldorf, kde Pandora samozrejme nebude chýbať.

Od predstavenia prvého systému Pandora určeného pre karavany ubehli už viac ako 2 roky. Stovky karavanistov zverilo svoju pýchu na kolesách nášmu zabezpečeniu, a môžeme hrdo oznámiť že do dnešného dňa nebolo ani jedno z Pandorou chránených obytných vozidiel odcudzené či vykradnuté. Rady karavanistov využívajúcich naše produkty sa každým rokom rozrastajú, a preto na najväčšej výstave karavanov a všetkého čo k nim patrí zaručene nesmieme chýbať.

A aby návšteva nášho stánku stála za to, pripravili sme si pre vás horúce novinky a predstavenie mnohých užitočných funkcií, ktoré vášmu karavanu sprístupní jedine Pandora. Presvedčte sa sami ako funguje zabezpečenie využívajúce najnovšie komunikačné rozhrania podporujúce vysokorýchlostné 4G siete, presnejšie GPS prijímače alebo podporu Bluetooth 5,0 s maximálnym dosahom. Nová generácia zabezpečenia pre karavany dostala prehľadnejšiu aplikáciu a jednoduchšiu aktiváciu a nastavenie zón zabezpečenia, vďaka čomu je kontrola zabezpečenia pohodlnejšia a zrozumiteľnejšia.

Okrem iného si v aplikácii Pandora Connect môžete pohodlne aktivovať snímač bicyklového stojana, revíznych dvierok či garáže. To všetko s možnosťou okamžitého nastavenia citlivosti priamo v aplikácii pre zabezpečenie presne takej dávky citlivosti, akú potrebujete.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči k nám do stánku F66 v hale 13 výstavy Caravan Salon Dusseldorf už 28.8.-5.9. 2021.

 

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping