Spojte príjemné s užitočným: Zabezpečte si pokojný spánok a skoncujte s horúcim interiérom vášho vozidla

Leto je už v plnom prúde a horúčavy na seba nenechali dlho čakať. Mnohí cestujú do svojej obľúbenej destinácie na dovolenku a iní zase v rámci dennej rutiny dochádzajú za prácou. Cesta sa však počas letných mesiacov často mení na nepríjemný zážitok v rozpálenom interiéri auta. V extrémnych teplotách môže byť problémom aj dlhotrvajúce ochladenie interiéru pomocou klimatizácie. Preto možno práve vás zaujíma, ako je to s vychladením vozidla vopred a na diaľku. Je niečo také k dispozícii? Existujú podobné možnosti ako nezávislé kúrenie? To sa dozviete po prečítaní tohto článku.

Nekomfortné podmienky za volantom

Bezpečná jazda za volantom si vyžaduje dokonalé sústredenie a to je možné iba ak sa cítime komfortne. Komfort zaručuje poloha sedadla, volantu, ale aj teplota interiéru. Jazda v rozpálenom, či naopak takmer zamrznutom aute je samozrejme mimoriadne nekomfortná. Interiér vozidla, ktoré bolo dlho vystavené slnečnému žiareniu sa mení na saunu a nadmerné teplo neprospieva nielen komfortu, ale ani zdraviu.

Krádeže počas celého roka

Okrem nekomfortu v tropických letných, či mrazivých zimných mesiacoch je tu však aj ďalší kameň úrazu, ktorý sa týka všetkých majiteľov áut. Autíčkari si totiž ročné obdobie nevyberajú a svoje krádeže realizujú počas celého roka, o čom svedčí aj štatistika takmer šiestich ukradnutých alebo vykradnutých vozidiel denne. V lete si zlodeji radi vyhliadnu autá odparkované pri kúpaliskách alebo na odpočívadlách počas cesty na dovolenku. Vedia totiž, že auto určite ukrýva peniaze, osobné veci, či elektroniku. Odcudzenie alebo vykradnutie auta vedia poriadne znepríjemniť život a už len predstava robí mnohým majiteľom áut vrásky na tvári.

Ovládanie vozidla bez vizuálneho kontaktu

Možno sa pýtate, ako súvisí nekomfortná teplota interiéru s krádežami. Odpoveď je jednoduchá – oba problémy majú spoločné riešenie. Vďaka spoľahlivému zabezpečovaciemu systému Pandora Alarm dokážete poraziť rozpálený interiér a odradiť zlodejov. S Pandorou môžete ovládať vaše vozidlo aj bez vizuálneho kontaktu. Funkcia diaľkového štartu zabezpečí, že dokážete upraviť teplotu interiéru na diaľku a to doslova. Pokojne aj pri raňajkách v kuchyni, či od stola v kancelárii pred cestou domov. Po chvíľke už nastupujete do príjemne vychladeného vozidla. Túto funkciu určite privítate aj v zimných mesiacoch, kedy snáď každý vodič túži po nezávislom vykurovaní. To však s Pandorou potrebovať nebudete, pretože vykurovanie funguje rovnako ako chladenie vďaka diaľkovému štartu a zobrazeniu teploty interiéru. Zbavíte sa tak nepopulárneho oškrabávania zamrznutých okien.

Spoľahlivé zabezpečenie vozidla

Diaľkový štart ponúka práve systém neprekonateľného zabezpečenia Pandora, ktorý disponuje technológiami s pokročilým šifrovaním a viacprvkovou ochranou. Výhodou je, že neprichádzate o užívateľský komfort. Okrem ovládacích zariadení je dostupná aj prehľadná bluetooth aplikácia, s ktorou máte dokonalý prehľad o stave a polohe vozidla 24/7. Otrasové a pohybové senzory zabezpečia, že ste o každom jednom pokuse o manipuláciu s vašim vozidlom informovaný. Preto sa už počas celého roka o svojho tátoša nemusíte vôbec obávať.

V prípade, že Vás zabezpečenie Pandora Alarm zaujalo, vyplňte nezáväzný formulár a naši kolegovia Vás budú čoskoro kontaktovať. Viac informácií nájdete na www.pandora-alarm.sk.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping