Zabezpečenie Pandora na prestížnej výstave Automechanika Frankfurt

Aj keď žijeme v online svete, v ktorom je možné nájsť, prezrieť a kúpiť čokoľvek bez toho, aby sme opustili komfort svojho kresla, niektoré veci si jednoducho musíme ohmatať naživo. Práve preto bude Pandora súčasťou jedinečnej výstavy Automechanika Frankfurt, ktorá v tomto roku oslavuje jubilejný 25. ročník.

Prestížna výstava Automechanika je svetovou jednotkou v oblasti automobilových technológií a služieb. Frankfurtské výstavisko každoročne obsadia stovky spoločností prezentujúcich najnovšie technologické novinky automobilového priemyslu. V tomto roku na výstavnej ploche nebude chýbať ani Pandora, ktorá okrem známych produktov a technológií predstaví tiež jednu čerstvú novinku. Tou je jedinečné zabezpečenie určené pre ochranu obytných áut a karavanov s pokročilými funkciami ochrany a monitorovania interiéru a exteriéru vozidla. Okrem toho sa návštevníci stánku č. C40 vo výstavnej hale 2.0 môžu tešiť na predvedenie zabezpečenia Pandora Professional inštalovaného vo vozidle Audi R8 a mnoho ďalšieho.

25. ročník výstavy Automechanika Frankfurt sa koná v termíne 11.9. – 15.9. 2018. Viac informácií o predstavených novinkách a stánku Pandora prinesieme čoskoro.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping