Automechanika Frankfurt 2022 – Pandora odprezentovala high-tech riešenia na prestížnej výstave

Po dvojročnej nútenej pauze sa v polovici septembra opäť otvorili brány jedinečného medzinárodného veľtrhu na frankfurtskom výstavisku. Počas štyroch dní patrili výstavné haly automobilom a všetkému čo k nim patrí. Zúčastnilo sa viac ako 2 800 vystavujúcich spoločností z približne 70 krajín a Pandora samozrejme nesmela chýbať.

Po našej premiére v roku 2016 a úspešnej účasti v roku 2018, sme aj tento ročník v našom stánku so štýlovým dizajnom odprezentovali riešenia high-tech zabezpečenia a monitorovania vozidiel, motocyklov a karavanov. Jedným z prezentovaných riešení bol aj nedávno uvedený model najpokročilejších bezpečnostných systémov Pandora PROFESSIONAL.

Tešíme sa, že po dvojročnej nútenej prestávke zapríčinenej vplyvom pandémie, kedy sa nekonali žiadne výstavy a podobné udalosti, sme mohli komunikovať so zákazníkmi priamo. Priamu komunikáciu považujeme za mimoriadne prínosnú a hodnotnú. Aj napriek nižšej účasti návštevníkov bol náš stánok počas všetkých štyroch dní plný. Komunikovali sme s mnohými laikmi, odborníkmi, ale predovšetkým s nadšencami, ktorí mali možnosť nazrieť bližšie do fungovania našich riešení a prediskutovať s nami rôzne otázky a postrehy. Práve z takýchto stretnutí si odnášame množstvo cenných poznatkov a nápadov pre inováciu našich produktov.

Automechanika Frankfurt je tak úspešne za nami. Nadviazali sme na nové kontakty, stretli sme sa s množstvom partnerov a distribútorov z celej Európy a viedli sme naozaj inšpiratívne rozhovory, ktoré nás vždy posúvajú vpred. S nadšením sa opäť pustíme do inovácií našich riešení aby sme stále prinášali jedinečné a neprekonateľné produkty pre bezpečnejšiu a pohodlnejšiu automobilovú budúcnosť.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping